مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آلوپسی آندروژنیک آلوپسی آندروژنیک
8 آگوست 2018 بدون نظر 1197 بازدید

آشنایی با اثرات آلوپسی آندروژنیک

متاسفانه ریزش مو مشکلی است که افراد زیادی در سنین مختلف با آن دست و پنجه نرم می کنند. البته باید بدانید که این مشکل در مردان ممکن است بیشتر رخ دهد. به همین دلیل اهمیتی که موی سر در زیبایی دارد اکثر افراد در مواجهه با طاسی سر دچار مشکلات روحی، افسردگی و کمبود اعتماد به نفس میشوند. آلوپسی آندروژنیک یکی از مشکلات بسیار شایعی است که در مردان به کرات دیده می شود و میتواند علل مختلفی نیز داشته باشد.

معمولا ریزش مو به شکل های مختلف در مردان نمود پیدا می کند که یکی از بدترین آنها آلوپسی آندروژنیک است. از همین رو گفته می شود بهترین راه درمان آشنایی با اثرات آلوپسی آندروژنیک و پیشگیری از بروز آن است. این مقاله با بررسی این مسئله تلاش کرده است تا با آگاه کردن شما از بروز این بیماری در شما جلوگیری کند. با ما همراه باشید.

طاسی موضعی (آلوپسی آندروژنیک)

قبل از صحبت کردن در رابطه با طاسی موضعی باید بدانید که این بیماری نه مسری است و نه ناشی از مشکلات عصبی، بلکه دلیل آن حمله سیستم ایمنی بدن خود شخص به فولیکول‌های مو بوده که باعث ریزش موی سر می‌شود.

آشنایی با اثرات آلوپسی آندروژنیک

این بیماری اغلب علت ریزش مو در زنان و مردان سالم بوده و در افراد سالم رخ می‌دهد. آلوپسی آندروژنیک اغلب به صورت ریزش موی دایره ای شکل در چند منطقه از بدن ظاهر می شود و پس از پیشرفت بیماری، باعث ریزش مو در تمامی نقاط بدن می شود. همچنین باید بدانید که ممکن است ابروها، مژه‌ها، ریش (یا هر جای دیگری که مو دارد) دچار ریزش شود. دایره‌های بدون مو در اندازه‌های مختلفی ظاهر می‌شوند.

اثرات آلوپسی آندروژنیک

همانطور که در رابطه با طاسی موضعی صحبت شد حال زمان آن فرا رسیده که به اثرات آلوپسی آندروژنیک بپردازیم. شاید بتوان گفت بیشترین اثری که طاسی موضعی می تواند بر روی افراد بگذارد اثرات روانی می باشد. در واقع این ریزش مو به حدی بر روی روان کسانی که به این بیماری تاثیر می گذارد که قابل بیان نیست. اگر بخواهیم به برخی از این اثرات اشاره کنیم می توانیم به افسردگی، دوری از جامعه، خودخوری و حتی خودکشی را نیز نام ببریم که در بسیاری از افراد رخ داده است.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha