مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

استخر بعد از کاشت مو استخر بعد از کاشت مو
5 اکتبر 2018 بدون نظر 2907 بازدید

آسیب های استخر بعد از کاشت مو

معمولا افرادی که دچار ریزش مو میشوند بعد از مراجعه به متخصصان زیبایی به این موضوع پی میبرند که موهایشان به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش شده است و نمیتوانند از درمان های دارویی به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. در این موارد معمولا روش های زیادی برای انتخاب وجود نخواهد داشت و افراد مجبور از میان گزینه های محدودی که وجود دارد به انتخاب بهترین روش بپردازند. افرادی که دچار ریزش مو شده اند باید از میان کاشت مو و ترمیم مو یکی از روش های درمان را انتخاب کنند.به علت اینکه ترمیم مو روشی موقت برای درمان ریزش مو است بسیاری از افراد ترجیح میدهند از آن استفاده نکنند و بسیاری از افراد کاشت مو را انتخاب میکنند. کاشت مو معمولا در اکثر موارد هیچ مشکلی را برای بیمار به وجود نخواهد آورد اما باید به مراقبت های بعد از آن توجه داشته باشید. در این مطلب به آسیب های استخر بعد از کاشت مو میپردازیم.

چه افرادی باید از کاشت مو استفاده کنند؟

کاشت مو روشی است که برای استفاده از آن باید از شرایط خاصی برخوردار باشید در غیر اینصورت مانند روش های دیگر نمیتوانید از این روش بهره بگیرید.به طور کلی افرادی باید از کاشت مو استفاده کنند که دچار ریزش موی ارثی شده باشند و حداقل مدتی از درمان های داروهایی بهره گرفته باشند.
آسیب های استخر بعد از کاشت مو

چون در برخی موارد ممکن است علت ریزش مو به دقت شناسایی نشده باشد و شاهد رفع ریزش مو و کچلی باشیم.در ادامه به امکان استخر بعد از کاشت مو میپردازیم.

آیا استخر بعد از کاشت مو خطر دارد؟

به صورت کلی استخر بعد از کاشت مو مشکلی برای افراد ایجاد  نخواهد کرد اما باید توجه داشته باشید که باید حداقل تا زمان بهبودی زخم هایی که در سر وجود دارد از رفتن به استخر بپرهیزید.

معمولا این زمان چیزی بین دو هفته تا یک ماه خواهد بود اما برای احتیاط توصیه میکنیم حداقل تا دو ماه از شنا کردن بپرهیزید تا مشکلی برای موهای کاشته شده به وجود نیاید.قطعا دلتان نمیخواهد موهایی که با هزینه ی زیاد برایتان به وجود آمده به راحتی دچار اسیب شود.

مراقبت های بعد از کاشت مو

قطعا در صورتی که به توصیه های متخصصان توجه کافی داشته باشد در اکثر موارد عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آمد. مثلا در صورتی که بر خلاف نظر متخصصان عدم مراجعه به استخر بعد از کاشت مو را رعایت نکنید ممکن است شاهد عوارض مختلف کاشت مو باشید. به طور کلی افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند ممکن است در برخی از موارد دچار عفونت،خونریزی،التهاب و حتی ریزش مو های کاشته شده شوند.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha