مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آزمایش خون قبل از کاشت مو آزمایش خون قبل از کاشت مو
4 نوامبر 2018 بدون نظر 1894 بازدید

آزمایش خون قبل از کاشت مو

در سالهای اخیر متقاضیان روش های کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا کرده اند چون بسیاری از افراد با مزایای کاشت مو در مقایسه با روش های دیگر آشنا شده اند و همین باعث شده ترجیح دهند به جای استفاده از روش های بی تاثیر از کاشت مو استفاده کنند به همین دلیل در مطالبی که قرار میدهیم سعی کرده ایم تا به معرفی بیشتر اقدامات قبل و بعد از کاشت مو بپردازیم تا بیشتر با این موارد آشنا شوید. در این مطلب به آزمایش خون قبل از کاشت مو خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

دلیل آزمایش خون قبل از کاشت مو

برای اینکه طی کاشت مو عوارض خاصی برای بیمار به وجود نیاید متخصصان توصیه هایی را انجام میدهند که متخصصان با انجام آن قبل از عمل میتواند به نتایج بهتری دست پیدا کند.

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشت آزمایش خون قبل از کاشت مو است چون انجام آن باعث میشود تا متخصصان به بررسی عوامل مختلف بپردازند و هر گونه مشکل در زمان کاشت مو کاهش پیدا کند.

آزمایش خون قبل از کاشت مو

یکی از مهمترین دلایل آزمایش خون قبل از کاشت مو این است که متخصصان به مشکلات انعقادی خون بیمار پی ببرند تا بدین وسیله از عدم خونریزی های شدید در کاشت مو اطمینان حاصل کنند. بیماری های انعقاد خون باعث میشود تا خونریزی هایی که در طی عمل به وجود می آید ادامه داشته باشد و به راحتی قطع نشود. مورد دیگری که درآزمایش مشخص خواهد شد مواردی مانند کاشت خونی است.

قبل از آزمایش خون باید چه کرد؟

برای اینکه به آزمایش خون قبل از کاشت مو بپردازید باید به یک سری نکات توجه داشته باشید تا هم در نتیجه ی آزمایش مشکلی پیش نیاید هم بتوانید بعد از آزمایش به راحتی به کاشت مو بپردازید.

مصرف مشروبات الکلی و دخانیات به صورت کلی ممنوع است و باید یک ماه قبل از کاشت مو آن را متوقف کنید. علاوه بر این داروهای ضد انعقاد خون و قرص های حاوی ویتامین E هم باید متوقف شود. ضمن اینکه مصرف آنتی بیوتیک ها، مسکن ها و هر گونه دارویی که مصرف میکنید باید با پزشک در میان گذاشته شود.

اقدامات بعد از آزمایش خون چیست؟

در صورتی که نتیجه ی آزمایش خون قبل از کاشت مو مشکلی نداشت متخصصان با بررسی فشار خون بیمار و اطمینان از رعایت سایر توصیه هایی که انجام داده اند زمان دقیق کاشت مو را تعیین خواهند کرد. در این مدت باید به تمام توصیه هایی که انجام میشود دقت داشته باشید تا به بهترین نتایج ممکن دست یابید.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha