مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آرایش موی دخترانه آرایش موی دخترانه
14 نوامبر 2018 بدون نظر 569 بازدید

راهکار های ساده برای آرایش موی دخترانه

داشتن موهایی زیبا همیشه کار سختی نیست و لازم نیست برای دست یابی به آن هزینه ی زیادی را صرف کنید. در بسیاری از مواقع میتوانید با مراجعه به سایت های مختلف و مشاهده ی مدل های گوناگونی که وجود دارد چهره ای متفاوت را برای خودتان به وجود آورید و با کمترین هزینه اعتماد به نفستان را افزایش دهید. بهتر است بدانید نحوه ی آرایش موی دخترانه تاثیر زیادی در زیبایی دارد به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد با مدل های مختلف آشنایی پیدا کنید. ما هم در این مطلب برای کمک به شمار تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم.

راهکارهای ساده برای آرایش مو دخترانه

آرایش موی دخترانه همیشه هم کار سختی نیست به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه برای بار دیگر به سالن های زیبایی مراجعه کنید به امتحان یکی از روش ها بپردازید.

از میان روش های مختلفی که وجود دارد روش آبشاری یکی زیباترین و ساده ترین روش هاست که انجام آن چندان زمان بر نخواهد بود و میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه برای شرکت در مراسم مختلف آن را بر روی موها اجرا کرد.

راهکار های ساده برای آرایش موی دخترانه

برای اینکه موهایتان را به شکل آبشاری آرایش کنید باید قبل از هر چیز از یک کرم موی مناسب استفاده نمایید تا احتمال وز شدن موها کاهش یابد.

بعد از این قسمت پایین موها را باید ببافید و قسمت بالای ان را با کش ببندید و به دو قسمت آن ها را تقسیم نمایید. در انتها موهایی که بافته اید را به دور موهایی که بالا جمع شده اند بپیچید و از چند عدد سنجاق برای محکم کردن آن استفاده کنید.

مدل پیچی برای آرایش موی دخترانه

از میان روش های مختلف برای آرایش موی دخترانه مدل پیچی یکی از بهترین هاست چون با استفاده از آن میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به ظاهری رسمی دست یافت.

برای آرایش مو با این روش باید موهایتان را از فرق سر به دو دسته ی مساوی تقسیم کنید و هر کدام از قسمت ها را در پشت سر جمع کرده و با یک کش به خوبی ببندید.

در آخر باید هر دو دسته ای که با کش بسته اید را با سنجاق به یکدیگر متصل کنید. برای اینکه به نتایج بهتری دست پیدا کنید بهتر است قبل از هر چیز موهایتان را با سشوار و کرم مو صاف کنید.

نکاتی مهم در آرایش موی دخترانه

برای آرایش موی دخترانه باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما از مدل هایی استفاده کنید که به موهایتان آسیب وارد نکند. استفاده از مدل هایی مانند مدل دم آسبی باعث میشود تا ریشه ی مو تحت فشار قرار گیرد و احتمال ریزش مو افزایش پیدا کند. متاسفانه بسیاری از خانم ها به همین دلیل موهای خود را از دست میدهند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha